Vážení rodiče,

uvádím zde některé informace v souvislosti s případným výskytem COVID – 19 na naší škole.

Kdo může zavřít školu?

Školu i mateřskou školku má kompetenci uzavřít mimořádným opatřením KHS nebo plošným opatřením Ministerstvo zdravotnictví, popř. Ministerstvo školství. Ředitel školy nemůže sám o své vůli zavírat školu a musí se řídit pokyny místně příslušné KHS.

V současné době Vás chci informovat, že rodič jednoho žáka z MŠ škole oznámil, že mu bylo laboratorně potvrzeno onemocnění covid-19. Bohužel je to tak, že s nemocí, která tu už mezi námi je – a to ve většině měst a vesnic a ve většině škol ČR, se musíme naučit žít při dodržování veškerých hygienických pravidel, preventivních opatření apod. Důležité je zachovat klid a zbytečně nenarušovat mezilidské vztahy a s rozumem přistupovat ke všem okolnostem. V případě dalších událostí zde v aktualitách naleznete potřebné informace.

Přeji Vám všem pevné zdraví, Mgr. Jarmila Šochová

Vytvořil: Lenka Hájková - 21. 4. 2022 11:39